Coupe Heracles Junior
Fleuret Feminin

Classement general

 Rg   Nom   Prenom   Nation   Club 
 1   MANCINI   Camilla   ITA    
 2   ZAGIDULLINA   Adelina   RUS    
 3   LUMINET   Clarisse   FRA    
 3   RASHIDOVA   Alime   RUS    
 5   CALISSI   Olga Rachele   ITA    
 6   MILANESE   Lisa   ITA    
 7   JELINSKA   Martyna   POL    
 8   ORSOLINI   Ilenia   ITA    
 9   BROT   Coralie   FRA    
 10   SZALAI   Szonja   HUN    
 11   MONACO   Beatrice   ITA    
 12   KARAMETE   Irem   TUR    
 13   JUBENOT   Chloe   FRA    
 13   PALUMBO   Francesca   ITA    
 15   PIRIEVA   Leyla   RUS    
 16   ALEXEEVA   Viktoria   RUS    
 17   CELLEROVA   Michala   SVK    
 18   RAPAUD   Astrid   FRA    
 19   GOLYA   Fruzsina   HUN    
 20   CIPRESSA   Erica   ITA    
 21   SINIGALIA   Martina   ITA    
 22   MIENVILLE   Julie   FRA    
 23   SAGI   Dora   HUN    
 24   HAJDU   Melinda   HUN    
 25   CHRZANOWSKA   Marika   POL    
 26   ALBOROVA   Yana   RUS    
 27   FATKULLINA   Alina   RUS    
 28   KUROWSKA   Dominika   POL    
 29   UNN TOC   Andrea   FRA    
 30   MORISSET   Charlotte   FRA    
 31   RANVIER   Pauline   FRA    
 32   TRAN   Flora   FRA    
 33   BERTILLE   Sarah   FRA    
 34   MPAH-NJANGA   Jeromine   FRA    
 35   NEBIERIDZE   Evgenia   RUS    
 36   LUPKOVICS   Dora   HUN    
 37   KORENY   Ajna   HUN    
 38   BALOGH   Orsolya   HUN    
 38   BIANCHIN   Elisabetta   ITA    
 38   TULEN   Carmel   NED    
 41   CHRZANOWSKA   Julia   POL    
 42   TRIPAPINA   Svetlana   RUS    
 43   SPEZZAMONTE   Irene   ITA    
 44   SARNOWSKA   Patrycja   POL    
 44   ZVIARKOVA   Krystina   BLR    
 46   GOLEBIOWSKA   Natalia   POL    
 47   WOHLGEMUTH   Olivia   AUT    
 48   NOE   Else   NED    
 49   STANKEVYCH   Olga   UKR    
 50   BIRO   Fanni   HUN    
 51   MANA   Marie   FRA    
 52   WALZHOFER   Nicole   AUT    
 53   SCHMEL-MESTERI   Viktoria   HUN    
 54   CRECCHI   Irene   ITA    
 55   WEGENER   Marike   GER    
 56   BULCAO   Ana Beatriz   BRA    
 57   WASFY   Noha   EGY    
 58   SZYMCZAK   Anna   POL    
 59   CENKER   Freya   AUT    
 60   ORAVETZ   Barbara   HUN    
 61   BIMOVA   Andrea   CZE    
 62   SULIK   Sandra   POL    
 63   HAUSMAN   Marta   POL    
 64   ZANEUSKAYA   Hanna   BLR    
 65   KORKMAZ   Canan   TUR    
 66   LASIC   Aleksandra   POL    
 67   KUTSENKO   Olha   UKR    
 68   MACRI   Agustina   ARG    
 69   DLUGOSZ   Martyna   POL    
 70   BITTEROVA   Kitti   SVK    
 71   HAUPT   Anne   GER    
 72   MADYAR   Iryna   UKR    
 73   SHYPILOVA   Olena   UKR    
 74   ZUPKO   Klaudia   HUN    
 75   BALOGH   Reka   ROU    
 76   KRYTSYNA   Aliaksandra   BLR    
 77   RAMDHAN   Gabriella   NED    
 78   IBANEZ   Delfina   ARG    
 78   MORILLO ROMAN   Linda Katerin   VEN    
 80   AMIEN   Mahitab   EGY    
 81   HAMMERS   Maike   GER    
 82   DUQUE   Delia   VEN    
 83   REMESOVA   Klara   CZE    
 84   IBRAHIM   Basant   EGY    
 85   TULEN   Lola   NED    
 86   KOKOULINA   Alena   RUS    
 86   RIVERO   Veronica   VEN    
 88   DAJCIC   Marcela   CRO    
 89   GIL PINERO   Paola Carolina   VEN    
 90   LARGAESPADA   Fatima   MEX    
 91   ROSENOW   Sonja   AUT    
 91   JAHNS   Saskia   GER    

 
Document engarde-escrime - 2012.02.18. 20:23:29