Coupe Heracles Junior

Classement general

 Rg   Nom   Prenom   Nation   Club 
 1   SZATMARI   Andras   HUN    
 2   ESCUDERO   Sergio   ESP    
 3   BUISSON   Christophe   FRA    
 3   RASKOSOV   Dmytro   UKR    
 5   KOCH   Frederik   GER    
 6   STEPIEN   Krystian   POL    
 7   SCHROEDTER   Robin   GER    
 8   SHACHANIN   Siarhei   BLR    
 9   CALVINO   Diego   ESP    
 10   KINDLER   Maximilian   GER    
 11   BERRE'   Enrico   ITA    
 11   LEHNERT   Florian   GER    
 13   VALKAI   Ferenc   HUN    
 14   CURATOLI   Luca   ITA    
 14   SCEPI   Stefano   ITA    
 16   SYDORENKO   Roman   UKR    
 17   WROBEL   Mariusz   POL    
 18   RICCARDI   Alessandro   ITA    
 19   KARABINSKI   Artsiom   BLR    
 20   ZATKO   Arthur   FRA    
 21   BOTELER   Harry   GBR    
 22   BALLORCA   Fabien   FRA    
 23   WILLAU   Mathias   AUT    
 24   MOELLER   Tom   GER    
 25   BONSANTO   Francesco   ITA    
 26   AKULOV   Gleb   RUS    
 26   SEITZ   Tom   FRA    
 28   LAURENCE   Tristan   FRA    
 29   OKUNEV   Artur   RUS    
 30   KUN   Kolos   HUN    
 31   MOGG   Maximilian   GER    
 32   TOMASELLI   Ciro   ITA    
 33   OCINSKI   Jakub   POL    
 34   CSABA   Bence   HUN    
 35   POPESSO   Michele   ITA    
 36   SAZHIN   Vladislav   RUS    
 37   GOERZEN   Thomas   GER    
 38   ISKANDAROV   Vyacheslav   RUS    
 39   MORE   Marc   ESP    
 40   GERT   Eduard   GER    
 41   ANNIC   Edern   FRA    
 42   RAVASZ   Etele   HUN    
 43   HARIMA   Ryuta   JPN    
 44   FIRAT   Caglayan Nehir   TUR    
 45   AKGUN   Hakan   TUR    
 46   CASTELLO   Eugenio   ITA    
 47   AKULA   Mikhail   BLR    
 47   SZABO   Toni   HUN    
 49   SAVIOZZI   Tommaso   ITA    
 50   AKSENOV   Andrey   RUS    
 50   TEODOSIU   Iulian   ROU    
 52   BANCSICS   Mate   HUN    
 52   KOSSUTH   Balint   HUN    
 54   SINGER   Martin   HUN    
 55   TRUSHAKOV   Alexander   RUS    
 56   COLLEAU   Pierre   FRA    
 57   WUEST   Carsten   GER    
 58   LANOIS   Thibaut   FRA    
 59   ELSISSY   Ziad   EGY    
 60   MORIYA   Kazunori   JPN    
 61   BURNEV   Lyuboslav   BUL    
 62   WAGNER   Felix   GER    
 63   ALKONYI   Vilmos   HUN    
 64   PETROV   Artem   RUS    
 65   KONIUSZ   Piotr   POL    
 65   PISETSKIY   Alexey   RUS    
 67   ANT   Ibrahim Ahmet   TUR    
 68   MULERO   Guido Eduardo   ARG    
 69   O'BRIEN   Duncan   USA    
 70   MANCZAK   Mariusz   POL    
 71   SZABO   Bence   HUN    
 72   GONZALEZ QUINTANA   Jaime   ESP    
 73   PASKOV   Pancho   BUL    
 74   VANDER EECKEN   Nicolas   BEL    
 75   DE MEO   Nicola   ITA    
 75   VOROS   Balint   HUN    
 77   HERBST   Fabian   AUT    
 78   SHABANOV   Ilya   RUS    
 79   HAYTHAM   Hesham   EGY    
 80   GOOSSENS   Robbert   NED    
 81   COLLEAU   Charles   FRA    
 82   HABONY   Viktor   HUN    
 83   LOSS   Geoffrey   USA    
 84   MARZEC   Kamil   POL    
 85   GOEDHART   Mike   NED    
 86   SECZEK   Adam   POL    
 87   CRUTU   Mihai   ROU    
 88   ANDO   Kohei   JPN    
 89   POPESCU   Alexandru   ROU    
 89   WACHSBERGER   Petr   CZE    
 91   RINALDI   Iacopo   ITA    
 92   LAMBERT   Maxence   FRA    
 92   YOSHIDA   Kento   JPN    
 94   PEREDA   Fernando   ESP    
 94   RAPACH   Lucas   BRA    
 96   CAMBEILH   Clement   FRA    
 97   KOCHAN   Michal   POL    
 98   DAVYDZENKA   Anton   BLR    
 99   CHORCHOWSKI   Kewin   POL    
 100   REDWANZ   Rouven   GER    
 101   BUCUR   Madalin   ROU    
 102   MOHRING   Michael   GER    
 103   GRZEGOREK   Mikolaj   POL    
 104   RICCARDI   Federico   ITA    
 105   JASKOT   Jakub   POL    
 106   WYSTEL   Marcin   POL    
 106   DE VISSCHER   Jules-Emile   BEL    
 108   AMR   Ahmed   EGY    
 109   KARASSZON   Ervin   HUN    
 110   KOVACS   Istvan   HUN    
 111   MESZAROS   Aron   HUN    
 112   TOTH-TAS   Sebestyen   HUN    
 113   FUCIK   Jan   CZE    
 113   KURT   Kemal Arda   TUR    
 115   CHONG   Ryan Zheng Yi   SIN    
 115   GEMESI   Huba   HUN    
 117   QUINTERO   Irlan   VEN    
 118   DAMNJANOVIC   Vuk   SRB    
 119   MIRANDA   Ignacio Jose   ARG    
 120   SIMMONS   John   GBR    
 121   LEU   Clive Yi Yang   SIN    
 121   MAEDA   Shugo   JPN    
 123   NEKARDA   Martin   CZE    
 124   KOYRUSHKI   Georgi   BUL    
 125   MADY   Abdullah   EGY    
 126   VASS   Benjamin   HUN    
 127   WHITAKER   Arthur   BRA    
 127   BOZIC   Djordje   SRB    
 129   ABDUL MUTALIB   Muhammad Farhan Bin   SIN    
 130   NIWA   Kensuke   JPN    
 130   YEO   Dillon Guo Dong   SIN    

 
Document engarde-escrime - 2012.02.19. 17:51:43